Natječaj za izbor najbolje fotografije na temu moja domovina

Autor: Karmen Pužar, 26. 11. 2013.

Udruga Ponos domovine poziva sve zainteresirane učenike srednjih i osnovnih škola na sudjelovanje u nagradnom natječaju kojim se želi potaknuti sudionike na pažljivije promatranje i fotografiranje detalja vezanih za njihovu domovinu.

Natječaj uključuje:

• fotografije s naslovom i kratkim popratnim opisom Udruga prima isključivo elektronskom poštom na adresu info@ponosdomovine.hr
  • fotografija mora biti poslana u prilogu i to za učenike iz Hrvatske s elektroničkog identiteta AAI@EduHr (CARNet – ako nemate svoj AAI identitet, obratite se administratorici)
  • za zainteresirane učenike izvan Hrvatske organizator će osigurati AAI identitet
  • dopušteno je poslati do tri e-maila, s maksimalno jednom fotografijom po e-mailu
  • fotografije mogu biti u bilo kojem formatu (.jpg,.tif,.png...), bez potpisa autora ili zaštitnog znaka i minimalne veličine 3000x2000 piksela
  • fotografije moraju biti originalne i nigdje prije toga objavljene
  • poslane fotografije se ne vraćaju autorima
  • slanjem fotografija na natječaj autor je suglasan da ih bez naknade ustupa na daljnje korištenje udruzi Ponos domovine.

Natječaj je otvoren do 30. ožujka 2014. godine. Nakon toga će ocjenjivački odbor procijeniti prispjele radove, a tridesetak najboljih će biti izloženo na prigodnoj izložbi tijekom finalnog natjecanja Ponos domovine, s time da će tri najbolja biti nagrađena.

Ocjenjivački odbor čine:

1. Damir Hoyka – predsjednik

2. Antonija Rajković, predstavnica Ministarstva branitelja – članica

3. Sebastijan Bušić, predstavnik Gradskog ureda za branitelje Grada Zagreba – član

Nagrade su:

1. nagrada - digitalni fotoaparat

2. nagrada - mobilni telefon

3. nagrada - ručni sat

« Svibanj 2024 »

Gimnazija Tituša Brezovačkog Zagreb / Habdelićeva 1 , HR-10000 Zagreb / www.gimnazija-osma-tbrezovackog-zg.skole.hr / ured@gimnazija-osma-tbrezovackog-zg.skole.hr