preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Matematika

Županijsko natjecanje iz matematike - 4.3.2020.

Čestitamo svim učenicima naše škole koji su sudjelovali na županijskom Natjecanju iz matematike održanom u XV. gimnaziji.

Ove godine na županijskom Natjecanju iz matematike sudjelovalo je devetero naših učenika. Iz drugih razreda natjecali su se Vito Telebuh, Paula Rančić i Fran Matas, iz trećih razreda Tara Baće te iz četvrtih Marta Bandur, Ivan Pavlović, Dora Grnčarovski, Dominik Stjepčević i Vedran Zimakijević. Pozvana je bila još i Zrinka Cvitanović iz trećeg razreda koja zbog bolesti nije mogla sudjelovati.

Ponosni smo na naše učenike koji su ostvarili izvrstan rezultat, a posebno na Martu Bandur koja je osvojila prvo mjesto s maksimalnim mogućim brojem bodova. 

2. razred (sudjelovalo 30 učenika)
1 Filip Topalušić Gimnazija Sesvete 40
2 Roko Bruno Donkov Privatna gimnazija i ekonomsko-informatička škola Futura s pravom javnosti 39
3 Slavko Rajič Gimnazija Lucijana Vranjanina 38
4 Vito Telebuh Gimnazija Tituša Brezovačkog 36
5 Marko Ćiril Zovko IX. gimnazija - Zagreb 33
6 Paula Rančić Gimnazija Tituša Brezovačkog 33
7 Ana Jurčević Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 30
8 Marko Pekas Tehnička škola Ruđera Boškovića - Zagreb 30
9 Dea Vladislavić Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 29
10 Fran Matas Gimnazija Tituša Brezovačkog 28
3. razred (sudjelovalo 28 učenika)
1 Lea Burilo Gimnazija Lucijana Vranjanina 50
2 Josip Matanić Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 49
3 Tara Baće Gimnazija Tituša Brezovačkog 48
4 Mihael Belas Gimnazija Sesvete 47
5 Ema  Mlinarić VII. gimnazija - Zagreb 45
6 Ema  Kazazić Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 44
7 Luka Jakšić Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 37
8 Paula Bočkaj Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 35
9 Tomislav Antić Gimnazija Sesvete 34
10 Petar Mrvac Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 33
4. razred (sudjelovalo 35 učenika)
1 Marta Bandur Gimnazija Tituša Brezovačkog 50
2 Ivan Cepanec Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 42
3 Marija Beljan Gimnazija Sesvete 40
4 Hana Jurić Fot II. gimnazija - Zagreb 34
5 Sara Banić Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 34
6 Andro Franković Klasična gimnazija - Zagreb 34
7 Tea  Kurečić II. gimnazija - Zagreb 34
8 Klara Zagajski Gimnazija Sesvete 33
9 Monika Stracenski Tehnička škola - Zagreb 33
10 Mario Oraić Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 32
11 Kristijan Bonić Gimnazija Sesvete 32
12 Jurica Vidaković Klasična gimnazija - Zagreb 29
13 Luka Lusavec Tehnička škola Ruđera Boškovića - Zagreb 29
14 Damjan Sirovatka Tehnička škola Ruđera Boškovića - Zagreb 28
15 Ivan Pavlović Gimnazija Tituša Brezovačkog 27
16 Roko Milatić  II. gimnazija - Zagreb 26
17 Tin Perlić Elektrotehnička škola - Zagreb 26
18 Dora Grnčarovski Gimnazija Tituša Brezovačkog 26
  :: opširnije :: 


objavio: Andrea Igaly  datum: 9. 3. 2020. 22:57

Natjecanje gradskih četvrti iz matematike - 27.1.2020.

Čestitamo svim učenicama i učenicima naše škole koji su sudjelovali na Natjecanju gradskih četvrti iz matematike održanom u XV. gimnaziji.

Ove godine na Natjecanju gradskih četvrti iz matematike sudjelovalo je petnaestero naših učenika. Iz prvih razreda natjecala se Petra Lovković, iz drugih Vito Telebuh, Paula Rančić, Fran Matas i Luka Gašparović, iz trećih razreda Tara Baće, Zrinka Cvitanović, Stela Marjanović, Marko Runtić i Lucija Crnoja te iz četvrtih Dora Grnčarovski, Marta Bandur, Ivan Pavlović, Dominik Stjepčević i Vedran Zimakijević.

 

1. razred (sudjelovalo 32 učenika)
1 Karla Ancić Gimnazija Sesvete 14
2 Fran Macan Gimnazija Sesvete 14
3 Mateo Bukarica Gimnazija Sesvete 11
4 Andro Gabaj Gimnazija Sesvete 10
5 Petra Lovković Gimnazija Tituša Brezovačkog 9
6 Petar Barić  XV Gimnazija-IB 8
7 Ana Cinotti Gornjogradska gimnazija 7
8 Jurica Vipel Srednja škola Jelkovec 7
9 Ivan Jakovljević Gimnazija Sesvete 6
10 Vedran Butorac Srednja škola Jelkovec 5
11 Laura Franciska Đurđević Gornjogradska gimnazija 5
12 Zvonimir Gojević Gimnazija Sesvete 5
13 Petra Pia  Kovačić  XV Gimnazija-IB 5
14 Luka Softić Gornjogradska gimnazija 5
2. razred (sudjelovalo 37 učenika)
1 Roko Bruno Donkov Privatna g. i ekon.-inf. šk. Futura 41
2 Filip Topalušić Gimnazija Sesvete 39
3 Vito Telebuh Gimnazija Tituša Brezovačkog 38
4 Paula Rančić Gimnazija Tituša Brezovačkog 32
5 Dominik Petanjek Gimnazija Sesvete 18
6 Fran Matas Gimnazija Tituša Brezovačkog 17
7 Karlo  Stjepanović Srednja škola Jelkovec 16
8 Emanuel Palikuća Gimnazija Sesvete 14
9 Sarah Arneri Gimnazija Sesvete 12
10 Robert Ilinović Gimnazija Sesvete 11
11 Tin Tikvić Gimnazija Sesvete 10
12 Elizabeta Stojak XII. Gimnazija 8
13 Petra Pavlović Nadbiskupska klasična gimnazija s pravom javnosti 6
14 Nina Bulajić Gornjogradska gimnazija 5
15 Elma Vuran Zdravstveno učilište 5
16 Luka Gašparović Gimnazija Tituša Brezovačkog 5
3. razred (sudjelovalo 23 učenika)
1 Mihael Belas Gimnazija Sesvete 39
2 Tomislav Antić Gimnazija Sesvete 33
3 Tara Baće Gimnazija Tituša Brezovačkog 26
4 Zrinka Cvitanović Gimnazija Tituša Brezovačkog 19
5 Amalia Habijanić Srednja škola Jelkovec 18
6 Vedran Ćutić Gimnazija Sesvete 17
7 Lovro Filip Pavošević Prva privatna gimnazija 15
8 Antonio Glavaš Gimnazija Sesvete 14
9 Lovro Galiot Gimnazija Sesvete 12
10 Stela Marjanović Gimnazija Tituša Brezovačkog 10
11 Ana Kovačić Gimnazija Sesvete 8
12 Luka  Kitarović XV Gimnazija-IB 8
13 Tia Miljanović Gornjogradska gimnazija 6
14 Marko Runtić Gimnazija Tituša Brezovačkog 5
4. razred (sudjelovalo 14 učenika)
1 Vlado Perković Gimnazija Sesvete 50
2 Dora Grnčarovski Gimnazija Tituša Brezovačkog 41
3 Marta Bandur Gimnazija Tituša Brezovačkog 39
4 Kristijan Bonić Gimnazija Sesvete 38
5 Marija Beljan Gimnazija Sesvete 37
6 Ivan Pavlović Gimnazija Tituša Brezovačkog 37
7 Dominik Stjepčević Gimnazija Tituša Brezovačkog 35
8 Vedran Zimakijević Gimnazija Tituša Brezovačkog 34
9 Stipe Rimac Gimnazija Sesvete 28
10 Klara Zagajski Gimnazija Sesvete 23
11 Josip Zagrajski Nadbiskupska klasična gimnazija s pravom javnosti 18
12 Nika Erent Gimnazija Sesvete 12
13 Luka Pavičić Privatna g. i ekon.-inf. šk. Futura 9
  :: opširnije :: 


objavio: Andrea Igaly  datum: 28. 1. 2020. 00:28

Četiri naše učenice na državnom Natjecanju iz matematike!

Nakon ostvarenog izvrsnog rezultata na županijskom Natjecanju iz matematike četiri naše učenice pozvane su na državno Natjecanje iz matematike koje se održalo u Poreču od 28.3. do 30.3.2019. 
Na državnom Natjecanju sudjelovale su sve četiri - Paula Rančić iz prvog razreda, Tara Baće iz drugog razreda te Dora Grnčarovski i Marta Bandur iz trećeg razreda. 
Osim odličnog rezultata cijele naše četveročlane ekipe, Paula je bila i pohvaljena, a Tara je osvojila drugu nagradu. 
Ponosni smo na naše matematičarke, čestitamo im i želimo uspjeh na Festivalu matematike u Puli u svibnju 2019.!

  :: opširnije :: 


objavio: Andrea Igaly  datum: 3. 4. 2019. 23:08

Županijsko natjecanje iz matematike - 28.2.2019.

Čestitamo svim učenicima naše škole koji su sudjelovali na županijskom Natjecanju iz matematike održanom u XV. gimnaziji.

Ove godine na županijskom Natjecanju iz matematike sudjelovalo je petero naših učenika. Iz prvih razreda natjecala se Paula Rančić, iz drugih razreda Tara Baće i Niko Grubišić te iz trećih Marta Bandur i Dora Grnčarovski.

Ponosni smo na naše učenice koje su ostvarile izvrstan rezultat na ovom natjecanju!!!!

 

1. razred (sudjelovalo 30 učenika)
1 Paula Rančić Gimnazija Tituša Brezovačkog 43
2 Ivan Jambrešić Priv.gimn. i ekon.-inf. škola Futura 41
3 Roko Bruno Donkov Priv.gimn. i ekon.-inf. škola Futura 41
4 Marko  Pekas Tehnička škola Ruđera Boškovića 31
5 Marko  Flegar Tehnička škola Ruđera Boškovića 31
6 Nika  Kramar VII. gimnazija - Zagreb 29
7 Luka Klemen Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 29
8 Vanja  Čirjak Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 29
2. razred (sudjelovalo 33 učenika)
1 Tara Baće Gimnazija Tituša Brezovačkog 42
2 Josip Matanić Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 41
3 Amalia Habijanić Srednja škola Jelkovec 30
4 Petar Mrvac Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 28
5 Lucijan  Hrvaćanin Tehnička škola Ruđera Boškovića 27
6 Tomislav Antić Gimnazija Sesvete 27
7 Ana  Mravičić II. gimnazija - Zagreb 25
8 Dora Fašnik Gimnazija Sesvete 25
9 Ema Kazazić Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 25
3. razred (sudjelovao 31 učenik)
1 Mario Oraić Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 34
2 Vlado Perković Gimnazija Sesvete 31
3 Kristijan Bonić Gimnazija Sesvete 30
4 Ivan Cepanec Prirodoslovna škola Vladimira Preloga 29
5 Dora Grnčarovski Gimnazija Tituša Brezovačkog 27
6 Marta Bandur Gimnazija Tituša Brezovačkog 25
7 Marija Beljan Gimnazija Sesvete 25
8 Klara Zagajski Gimnazija Sesvete 24
  :: opširnije :: 


objavio: Andrea Igaly  datum: 7. 3. 2019. 21:11

Natjecanje gradskih četvrti iz matematike -28.1.2019.

Čestitamo svim učenicama i učenicima naše škole koji su sudjelovali na Natjecanju gradskih četvrti iz matematike održanom u XV. gimnaziji.

Ove godine na Natjecanju gradskih četvrti iz matematike sudjelovalo je desetero naših učenika. Iz prvih razreda natjecala se Paula Rančić, iz drugih razreda Tara Baće, Niko Grubišić i Marko Runtić, iz trećih Marta Bandur, Dora Grnčarovski, Dominik Stjepčević i Mihaela Kristina Blaznik te iz četvrtih razreda Luka Banovec i Marko Lui.

  :: opširnije :: 


objavio: Andrea Igaly  datum: 31. 1. 2019. 21:17

Radionice Stepenice i Klokan 2019.

Radionice:

1. Stepenice (voditeljice Andrea Igaly, prof. i Vesna Pribeg, prof.)
 
2. Međunarodno matematičko natjecanje "Klokan bez granica" (voditeljice Andrea Igaly, prof. i Milena Šipić, prof.)

  :: opširnije :: 


objavio: Andrea Igaly  datum: 11. 11. 2018. 22:55

13. Festival matematike u Puli 6. - 7. svibnja 2018.

Ove godine smo po peti put sudjelovali na Festivalu matematike u Puli, i ove godine s dvjema ekipama. Natjecali smo se na ekipnom natjecanju "Ekipa za 5+" u kategoriji "Giga" (srednje škole). U ekipama naše škole bili su Tara Baće iz prvog razreda,  Ivan Pavlović i Dominik Stjepčević iz drugog razreda, Luka Banovec i Marko Lui iz trećeg razreda, Mihaela Gregurin, Mihael Petrinjak, Filip Tiljak i Marko Zovko iz četvrtog razreda.

  :: opširnije :: 


objavio: Andrea Igaly  datum: 11. 11. 2018. 22:30

Državno Natjecanje iz matematike, 12.-14. travnja 2018. u Poreču

Od 12. do 14. travnja 2018. održano je državno Natjecanje iz matematike u Poreču. Na Natjecanju je sudjelovalo i dvoje naših učenika - Tara Baće iz 1.b i Ivan Pavlović iz 2.d razreda. Tara je za svoj izvrstan uspjeh osvojila II. nagradu! 

1. razred

 

Ime i prezime Škola Mentor
1. Josip Matanić Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Zagreb Brankica Soldo
2. Sebastian Tukač Elektrostrojarska škola, Varaždin Martina Novak
3. Tara Baće Gimnazija Tituša Brezovačkog, Zagreb Andrea Igaly
4. Leonarda Pribanić Gimnazija Lucijana Vranjanina, Zagreb Zlata Hržina
5. Leon Križanić Srednja škola Petrinja, Petrinja Josipa Mitar
6. Ivo Kovačević Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci, Rijeka Gabrijela Grdić
7. Nikola Dugandžić Druga gimnazija Varaždin, Varaždin Danka Jelenčić
7. Marina Štambuk Prirodoslovna tehnička škola-Split, Split Dajna Posinković
8. Leonardo Žugec Prva gimnazija Varaždin, Varaždin Tajana Golub Mendaš
9. Marija Galović Gimnazija, Ogulin Ivanka Matešić
9. Petar Mrvac Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Zagreb Marija Mišurac
10. Nino Curić Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku, Split Paula Novaković
11. Lara Pugar SŠ Zlatar, Zlatar Božena Palanović
11. Mateo Dobrić SŠ Mate Blažine, Labin Vesna Tupac Prosen
12. Ivana Rizner Gimnazija Daruvar, Daruvar Snježana Varga
13. Ivan Elez SŠ Ivana Meštrovića Drniš, Drniš Zlata Bilandžija
13. Ana Imrović Gimnazija "Matija Mesić", Slavonski Brod Goran Knežević
13. Borna Manojlović Srednja škola Jastrebarsko, Jastrebarsko Lovorka Radečić
14. Dominik Bastalić SŠ Ivan Švaer, Ivanić Grad Dragana Biljuš
15. Matej Puček III. gimnazija - Zagreb, Zagreb Sonja Manestar

2. razred

  Ime i prezime Škola Mentor
1. Vlado Perković Gimnazija Sesvete, Zagreb Snježana Đumlijan Marjanović
2. Ivan Nizić S.š. fra A.K.Miošića, Makarska Sanja Mucić
3. Dario Hanžek Elektrostrojarska škola, Varaždin Miroslav Smuđ
4. Josip Kovač Gimnazija Beli Manastir, Beli Manastir Iboja Berdalović
5. Marina Matešić Gimnazija Vladimira Nazora, Zadar Amalija Colić
6. Ivan Kovač Gimnazija Beli Manastir, Beli Manastir Iboja Berdalović
6. Mateja Vuradin Druga gimnazija Varaždin, Varaždin Martina Habulan
7. Ivan Cepanec Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Zagreb Marko Gredičak
8. Ana Kardum Klasična gimnazija Ivana Pavla II., Zadar Sanja Hanžek Bačkov
9. Ivan Pavlović Gimnazija Tituša Brezovačkog, Zagreb Andrea Igaly
9. Monika Stracenski Tehnička škola - Zagreb, Zagreb Mirjana Matijević
9. Dominik Šarić S.š. fra A.K.Miošića, Makarska Antonela Kusić
10. Jan Kaplan IX. gimnazija - Zagreb, Zagreb Melita Šulc
10. Ela Šestanović SŠ Petra Šegedina, Korčula Sanja Medović
11. Iva Bakarić Gimnazija Daruvar, Daruvar Tanja Prhal
12. Jelena Pavić IX. gimnazija - Zagreb, Zagreb Doroteja Piršljin
12. Luka Slugečić Srednja škola Jastrebarsko, Jastrebarsko Manuela Hofer
  :: opširnije :: 


objavio: Andrea Igaly  datum: 11. 11. 2018. 22:08

Županijsko Natjecanje iz matematike - 28.2.2018.

28. veljače 2018. održano je županijsko Natjecanje iz matematike u XV. gimnaziji na koje je bilo pozvano osmero naših učenika: Tara Baće iz prvog razreda, Ivan Pavlović i Dominik Stjepčević iz drugog razreda, Luka Banovec iz trećeg razreda te Mihaela Gregurin, Mihael Petrinjak, Filip Tiljak i Marko Zovko iz četvrtog razreda. Čestitamo im na postignutom uspjehu!

  :: opširnije :: 


objavio: Andrea Igaly  datum: 1. 3. 2018. 18:28

Natjecanje gradskih četvrti iz matematike 25. siječnja 2018.

Čestitamo svim učenicama i učenicima naše škole koji su sudjelovali na Natjecanju gradskih četvrti iz matematike održanom u XV. gimnaziji.

Ove godine na Natjecanju gradskih četvrti iz matematike sudjelovalo je dvadeset i troje naših učenika. Iz prvih razreda natjecali su se Tara Baće, Zrinka Cvitanović, Niko Grubišić i Marko Runtić, iz drugih Marta Bandur, Lovro Burušić, Dora Grnčarovski, Veronika Kostanjčar, Ivan Pavlović, Dominik Stjepčević i Vedran Zimakijević, iz trećih Luka Banovec i Marko Lui, a iz četvrtih Mihaela Gregurin, Vedran Mikić, Martin Pelin, Mihael Petrinjak, Luka Radulović, Lea Seuček, Dario Strunjak, Ema Tiljak, Filip Tiljak i Marko Zovko.

  :: opširnije :: 


objavio: Andrea Igaly  datum: 25. 1. 2018. 23:14
» Arhiva naših vijesti    
 


Korisni linkovi
Lista linkova je prazna

Tražilica



Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Arhiva dokumenata

Anketa
Koji dan u tjednu najviše volite?












preskoči na navigaciju